הרשמה

לנובו מציגה כסא גיימינג בהשראת Demon Slayer

לצערינו, רק 5 עותקים של הכסא הזה יהיו קיימים

כיסא גיימינג עם עיצוב שמבוסס על Giyuu Tomioka מ-Demon Slayer מחולק ביפן

במסגרת הדברים שלא דמיינתי לעצמי שאצטרך, נמצא עכשיו כסא אחד שהלוואי והיה לי איך להשיג אותו כרגע. לפני כמעט שנתיים, עלתה אדפטציית האנימה של Kimetsu No Yaiba (או לחילופין באנגלית: Demon Slayer) וסחפה לא מעט אנשים מסביב לעולם. הפופולריות של האנימה גררה סרט המשך שיצא באוקטובר האחרון (אחרי דחיה בעקבות הקורונה) יחד עם עונה חדשה שעתידה לצאת במהלך השנה הקרובה. מעבר לכך, הפופולריות של האנימה גררה גם לא מעט מוצרי מרצ'נדייזינג, אבל הנה מוצר מרצ'נדייזינג אחד שלא ידעתי שאני צריך עד עכשיו.

העמוד של חברת Lenovo יפן הכריז על כיסא גיימינג חדש שמבוסס על העיצוב של הקימונו של אחת מהדמויות בסדרה, Giyuu Tomioka, בנוסף לכך, לכיסא תוצמד גם קטאנה (מן הסתם מזוייפת) שלא ניתן להסיר. הייצור של הכסא יהיה מוגבל ל-5 עותקים בלבד ביפן ויהיה מחולק בהגרלה, את כל הפרטים על ההגרלה ניתן למצוא באתר של Lenovo היפנית, אבל כמובן, הכסא לא יופץ מחוץ ליפן. השאלה הראשונה שאולי תעלה ללא מעט מעריצי הסדרה היא "למה דווקא גייו?" התשובה ככל הנראה נמצאית בעובדה שהכיסא יהיה מוגבל ל-5 עותקים עם תכנון לעיצובים אחרים\שיתופי פעולה אחרים עם Aniplex (עיצובים שונים שמבוססים על הקימונו של Tanjiro למשל).

חושבים שהכיסא הזוי? מעריצים של האנימה גם כן ומחכים לעונה החדשה כבר? סיימתם בכלל את המנגה ואתם כבר יודעים מה קורה בסוף?? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י